Lamelové zakrytí hladiny pro bazény Roletové zakrytí pro bazény POOLONPOOLUP
exkluzivní vzhled, bezpečí, čistota a tepelná izolace
ÚvodVýhodyLamelyDruhy uloženíCeníkKe staženíNaše videaBezpečnostní plachtyIzolační plachty

Bazénové lamely typ 830

Bazénové lamely typ 830

Bazénové lamely typ 830

Bazénové lamely typ 830

Bazénové lamely typ 830

Chci poradit s ....

Chci cenovou nabídku

Mapa prodejních míst

Nejčastější otázky ?


Kontakt:
TP plus CL, s.r.o.
Lukov 12, 411 45 Úštěk
GSM: +420777646062
email: bazeny.cl@gmail.com
Bazénové lemy

Nové ANTI ALGAE solární lamely a transparentní lamely z polykarbonátu typ 830.

Nové lamely z polykarbonátu poskytují mnohem vyšší vztlakovou sílu. Rozměr lamel je 83 x 16 mm. Mají uzavřené všechny komory. Dodávají se v provedením jako solární lamely, lamely transparent blue a total transparent. Koncovky světle modré. Halvní výhody jsou následující:

  • Tyto revoluční ANTI ALGAE polykarbonátové solární lamely mají patentovaný zámek, který zabraňuje tvorbě řas. Princip spočívá v tom, že v horní části zámku je černá, aby žádné světlo nemohlo proniknout na protikus zámku párového profilu. Řasy rostou pouze ze světla a tepla, a pokud jeden z těchto dvou prvků schází, zabrání to tvorbě řas. U tradičních PVC nebo polykarbonátových solárních lamel řasy mohou růst snadno v zámcích.

  • Tyto lamely mají účinnost, která je o 25% vyšší než klasické solární lamely, lépe izolují a teplo generuje i 4 komora.

  • Zámek lamel umožňuje ohyb  pouze v jednom směru. To samozřejmě zvyšuje nosnost profilu a poskytuje mnohem větší ochranu před utonutím. Lamely jsou dodávány v tloušťce 16 mm a šířce 83 mm. Tyto lamely nabízejí - díky své velikosti a čtyřem komorám naplněných vzduchem  - mnohem větší nosnost než lamel klasické, které mají rozměr 14/60 mm a pouze 3 komory naplněné vzduchem.

Bazénové lamely