Lamelové zakrytí hladiny pro bazény Roletové zakrytí pro bazény POOLONPOOLUP
exkluzivní vzhled, bezpečí, čistota a tepelná izolace
ÚvodVýhodyLamelyDruhy uloženíCeníkKe staženíNaše videaBezpečnostní plachtyIzolační plachty

Bezpečnost

Úspory energie

Estetika a design

Čistota

Chci poradit s ....

Chci cenovou nabídku

Mapa prodejních míst

Nejčastější otázky

Kontakt


Bazén DLW se solárními lamelami
Video

Lamelové zakrytí na bazénu Compass Briliant - Nitra video
Video

Lamelové zakrytí vnitřního bazénu video
Video

Další naše videa naleznete na našem kanálu youtube - odkaz


Kontakt:
TP plus CL, s.r.o.
Lukov 12, 411 45 Úštěk
GSM: +420777646062
email: bazeny.cl@gmail.com
Bazénové lemy
Automatic pool  cover
Bazény

Lamelové zakrytí s podvodním motorem

Pro instalaci lamelového zakrytí s podvodním motorem není nutná jímka vedle bazénu, tím dochází k zjednodušení stavby. Kabel motoru může být veden - průchodem stěnou bazénu, po stěně bazénu zakrytý lištou z nerezového plechu nebo celé lamelové zakrytí je zavěšeno do bazénu na nerezových bočnicích.

Pohon:  24V trubkové HIGH TECH pohony Made in Germany  100% vodotěsné, všechny motory jsou standardně vybaveny magnetickou brzdou, čítačem pulsů, kabelem o délce 10m který je na vstupu do tělesa motoru těsněn na dvou úrovních. Celé těleso motoru je vyplněno mazacím tukem a výstupní hřídel utěsněna dvojitou ucpávkou z Vitonu (IP68), absolutně tichý provoz.

Řídící jednotka: řízená mikroprocesorem, připojovací kabel a vypínač s kontrolkou, oddělené ovládání motorové brzdy, snadné programování poloh pomocí tří tlačítek a displeje, zobrazení provozních parametrů ve formátu prostého textu na integrovaném displeji.

1. Provedení pro betonové bazény s folii nebo keramikou

Předmontážní sada z plastu nebo nerezu je instalována do skeletu bazénu již při jeho stavbě. Způsoby umístění navíjecí tyče s nábalem jsou možné jako u podhladinové rolety s motorem za stěnou. Vlastní stěnou neprochází hnací hřídel ale pouze přívodní kabel.

2. Provedení pro tenkostěné bazény (nerezové, plastové nebo laminátové)

 

3. Závěsný systém

Zavěsný velmi jednoduchý systém s navíjecí tyčí umístěnou na nerezových konzolách.  Monáž  lamelového zakrytí za jeden den, bez vypouštění bazénu, bez jakýchkoli zásahů do konstrukce bazénu pod úrovní hladiny vody, bez externí šachty, bez vrtání stěny bazénu.  Pro stávající nebo nové bazény, možnost instalace podvodního dělícího panelu a horní krycí lávky na výškově nastavitelný nosník se který se přizpůsobí všem typům bazénů.